خدمات

• حمل فرآورده های نفتی

ما با سابقه 19 ساله در حمل فرآورده های نفتی در حال حاضر سالیانه میزانی بالغ بر 500/000/000 لیتر انواع فراورده های نفتی را به جزایر خلیج فارس حمل میکنیم. این مواد شامل گازوئیل، بنزین و سوخت هواپیما می شوند.

• حمل فراورده های شیمیایی

ما با در اختیار داشتن شناورهای تانکر مخصوص حمل مواد شیمیایی با ظرفیتهای شش و ده هزار تنی در حال فعالیت در حوزه خلیج فارس و جنوب آسیا هستیم.

• خدمات رسانی به سکوهای نفتی

ما با سابقه 8 ساله در خدمات رسانی به سکوهای نفتی فازهای 13،12،11 پارس جنوبی ر ریمنه های حمل و نقل تجهیزات حفاری و پرسنل سکوها، آماده فعالیت در این زمینه هستیم.

حمل مواد معدنی

ما با سابقه 19 ساله و حمل مواد معدنی بالغ بر 500/000 تن در سال آماده حمل مواد معدنی و مصالح ساختمانی شما در حوزه خلیج فارس و دریای عمان هستیم.

• انتقال کشتی به کشتی

با سابقه ای بالغ بر 5 سال در عملیات روزانه STS سوخت شناورها در آبهای ایران تحویل سوخت شناورها و هرگونه فراورده های نفتی و یا شیمیایی به روش STS تخصص ماست.

• مدیریت راهبری

افتخار داریم تا به عنوان یکی از چهار شرکت دارای گواهینامه مدیریت راهبری شناورهای تانکر در ایران با شما مالکین عزیز همکاری داشته باشیم. مدیریت راهبری شامل خدمات زیر میباشد.

مدیریت سیستم ایمنی و امنیتی شناورها

تامین خدمه و پرسنل دریایی

مدیریت تعمیرات و نگهداری شناورها (بازرسی فنی و بازدیدهای ادواری)

مشاوره و مدیریت داکینگ و آنداکینگ شناورهای تحت راهبری

تیم پشتیبانی ساحلی ما در بندرعباس، کیش و تهران 24 ساعته آماده خدمات رسانی به شماست.

اجنسی

ما با سابقه 18 ساله در امور اجنسی، عاملیت شناور های تانکر،کانتینر بر ، حمل فله و خدمات مطمئن با کمترین هزینه در جزیره کیش و بندرعباس آماده قبول اجنسی شناور شما هستیم.