خدمات

services-banner

اجنسی

نیروهای متخصص و باتجربه ما، با داشتن تجربه و اطلاعات گسترده، به صورت شبانه روز آماده خدمت رسانی و سرویس دهی به انواع شناورها و تانکرها هستند. ما با ارایه راهکارهای تخصصی و سریع در ارتباط تنگاتنگ با مشتریان خود، همواره سعی بر آن داریم تا در تمام طول پروژه با تکیه بر تجربه، دانش و مسئولیت پذیری خود، راه را هموار سازیم. ما با سابقه 18 ساله در امور مدیریت شناور، عاملیت شناور های تانکر،کانتینر بر ، حمل فله و خدمات مطمئن با کمترین هزینه در جزیره کیش و بندرعباس آماده قبول مدیریت شناور شما هستیم.

مدیریت راهبردی

افتخار داریم تا به عنوان یکی از چهار شرکت دارای گواهینامه مدیریت راهبری شناورهای تانکر در ایران با شما مالکین عزیز همکاری داشته باشیم. ما با دانش و تجربه نیروهای متحصص خود بهترین و کارآمدترین روش و راهکار را در اختیار شما قرار می دهیم. در همکاری با ما پروژه شما در کوتاه ترین زمانُ بهترین هزینه و حداکثر کیفیت انجام خواهد شد.

چارترینگ

ما تلاش می کنیم، با توجه به هدف و نوع پروژه شما، در کوتاه ترین زمان، بهترین و مناسب ترین شناورها و تانکرها را برای شما مهیا کنیم ما با در اختیار داشتن بیش از 10 شناور در ظرفیت ها و قابلیت های متفاوت، امکان انتخابی گسترده را برای شما فراهم می کنیم. اطمینان می دهیم که خدمات ما تجربه ای مطمئن، سریع و بدون دغدغه را برای شما رقم خواهد زد.

پشتیبانی

لوجستیک و حمل و نقل خدمه، لوله ها، ابزارآلات و ادوات تاسیسات مکانیکی به اسکله ها، بندرها و شناورها، در زمره خدمات پشتیبانی ما قرار می گیرند. اگر شما شرکتی خصوصی یا دولتی در محدوده خلیج فارس و دریای عمان هستید، می تواند در کوتاه ترین زمان، بهترین قیمت و بالاترین کیفیت، از خدمات پشتیبانی ما بهره مند گردید. تامین قطعات، خدمه و تاسیسات در جایگاه دوم اولیت بندی ما قرار دارند.در وهله اول ما به شما آرامش و آسایش را تضمین می کنیم.

بانکرینگ

اکنون بیش از 12 سال است که بانکرینگ سوخت در محدوده خلیج فارس به یکی از حوزه های تخصصی و حرفه ای ما تبدیل شده است. انجام خدمات بانکرینگ برای شناورها و تانکرها مختلف و پروژه های متعدد حفاری تجربیاتی بسیار ارزشمند در اختیار ما قرار داده تا بتوانیم با اطمنیان بگوییم در این زیمنه یکی از بهترین ها و باتجربه ترین ها هستیم.

تدارکات

مالکیت بیش از 10 شناور و کرو بوت، فرصتی را برای ما مهیا نموده است تا بتوانیم نیازهای مختلف و پروژه های متعدد را در زمینه های حمل و نقل سوخت و فرآوردهای نفتی، برآورده سازیم. سوخت رسانی به جزایر خلیج فارس در راستای تامین نیروگاه های برقی و … برای بیش از 15 سال متوالی، گواه و تاییدی بر این مدعاست.